Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Novinky
Česká Pošta jen za 99 Kč

Česká Pošta jen za 99 Kč | 01.12.2015

Při objednávce nad 2000 Kč dopravné zdarma.

Ložiska KINEX

Ložiska KINEX | 09.06.2012

Nabízíme produkci tadičního slovenského výrobce KINEX s kvalitní produkcí kuličkových ložisek do každého provozu.

ložiska KINEX

Klínové řemeny optibelt

Klínové řemeny optibelt | 15.05.2011

Stali jsme se distributorem společnosti optibelt - předního výrobce klínových a ozubených řemenů pro přenos výkonu.

optibelt

Premium partner Henkel

Premium partner Henkel | 21.02.2010

Výrobce produktů Loctite a Teroson, společnost Henkel, uznal naši odbornost a profesionální přístup. Zařazuje nás na prestižní pozici "Premium Partner".

Distribuce ložisek INA a FAG

Distribuce ložisek INA a FAG | 21.07.2009

Cítíme odpovědnost za kvalitu nabízeného sortimentu. Proto nabízíme sortiment špičkových ložisek INA a FAG a také, v neposlední řadě, originální ložiska značky SKF.

ložiska FAG a INA


Možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do ruky - ČR

Cena: 99 Kč - zdarma při objednávce v hodnote 2000 Kč a více

Termín doručení: následující pracovní den, v případě objednávky do 16:00

Sledování zásilky: https://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

Podrobnosti: Zboží Vám přiveze Česká pošta následující pracovní den. V sobotu, v neděli a o svátcích pošta zásilky nedoručuje. Čas doručení se pohybuje v intervalu 8:00 – 18:00, obvykle v běžném čase doručování Vaší pošty. Pokud nebudete zastiženi na adrese k doručení, zůstane zásilka uložena na poště pouze 7 kalendářních dní, než bude zaslána zpět. O odeslání a uložení zásilky budete informování tzv. "výzvou" ve Vaší schránce, SMS zprávou nebo emailem. Tuto službu lze využít použe pro dopravu po České Republice.

Změna doručení: Může se stát, že budete potřebovat změnit den doručení v průběhu doručování. Na https://www.ceskaposta.cz/zmenadispozice můžete změnit termín a způsob doručení po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den. 

 

Kurýr INTIME - do 24 hodin - ČR

Cena: 119 Kč - zdarma při objednávce v hodnote 2000 Kč a více

Termín doručení: následující pracovní den, v případě objednávky do 14:00

Sledování zásilky: http://intime.cz/

Podrobnosti:  Doručení v pracovní dny mezi 8 - 20 hod. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání. V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Buďte, prosím, připraveni na dodací adrese převzít zboží, dopravce nemůže čekat. V případě, že vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení. Tuto službu lze využít použe pro dopravu po České Republice.

Změna doručení:  Prostřednictvím http://intime.cz/ si můžete jednoduchým způsobem změnit termín nebo adresu následujícího doručení dle vašich požadavků.

 

Doručení na Slovensko - GLS

Cena: 179 Kč / bude účtováno v EUR dle aktuálního kurzu

Termín doručení: do 48 hodin, v případě objednávky do 14:00 (pouze v pracovní dny)

Podrobnosti:  Doručení v pracovní dny mezi 8 - 20 hod. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání. V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku. Buďte, prosím, připraveni na dodací adrese převzít zboží, dopravce nemůže čekat. V případě, že vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení.